Z Akademii Blue Magic do Football Lab 2!

Moi drodzy,

 

Podczas ostatniego spotkania rodziców rozmawialiśmy o naszym nowym projekcie Football Lab2, który zakłada treningi w małych grupach 4-6 osób.  W trakcie rozmowy mówiliśmy również o tym, ze będziemy prowadzić równocześnie BlueMagic Academy, lecz ze względów restrykcyjnych jakie nałożyła FAI w ostatnim czasie ( m.in. treningi w zamkniętych pomieszczeniach to max 6 osób/grupa ), jesteśmy zmuszeni wstrzymac BlueMagic Academy do przyszłego sezonu, ponieważ od jutra tj. 1/09/2020 do 31/03/2021 jako jedna z nielicznych w Dublinie – poniwaz mamy zabookowane 3 dni w tygodniu z 5 mozliwych trenujemy tylko pod zadaszonym pelnowymiarowym boiskiem i mamy miejsce tylko na max 48 osób podczas jednego treningu (max 8 grup po 6 osób) Dlatego zdecydowaliśmy, ze na nowy sezon zostajemy tylko przy Football Lab2.

Co to jest Football Lab2?

Football Lab2 to projekt, który narodził się w styczniu tego roku, kiedy z trenerami byliśmy odwiedzić naszego przyjaciela, jednego z najlepszych trenerów KGHM w Polsce Bartka Kwiatkowskiego. Po powrocie rozmawialiśmy również z Patem Malone, naszym nowym trenerem, który dołączył do nas w styczniu (Irlandczyk z 25 letnim doświadczaniem w najlepszych klubach w Irlandii takich jak Home Farm, St Kevins Boys, Shamrock Rovers czy Shelbourne FC i ktory doprowadzil wielu zawodnikow do najwiekszych klubow w Premier League takich jak Manchester City, Liverpool czy Arsenal ).  Wszyscy razem zgodnie stwierdziliśmy, że aby zrobić dobrze to co robimy, oraz aby podnieść poziom naszych treningów musimy ćwiczyć w grupach 4-6 osób max.

Co to oznacza ?

Współczesny trening zespołowy oraz czas spędzany na boisku poza klubem jest niewystarczający, aby stale podnosić swój poziom sportowy. Treningi piłkarskie w małych grupach w Football Lab2 to możliwość treningu pod okiem profesjonalnych trenerów, którzy podczas jednostki treningowej są w stanie w 100% poświęcić czas i uwagę zawodnikowi i dzięki temu nauczyć elementów gry, których nie sposób wyćwiczyć w innej formie treningowej.

Dla kogo jest Football Lab2?

Football Lab2 to propozycja dla wszystkich, a szczególnie tych którzy poważnie myślą nad treningiem oraz rozwojem swojego dziecka w kontekście dorastającego piłkarza. Treningi odbywają się w małych grupach przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu na ktorym cwicza takie zespoly jak FC Barcelona czy Manchester United (koszt, ktory ponieslismy to prawie €10k), co pozwoli na dwa razy szybszy rozwój dziecka. Chłopcy trenują w swoich grupach wiekowych oraz na swoim poziomie (Development lub Elite). Jesteśmy przekonani, ze w niedługim czasie w Football Lab2 będą trenowali chłopcy z wielu najlepszych klubów w Dublinie i okręgu.

Jaki jest koszt?

Koszt dla nowo przychodzących chłopców to €15/godzina. Do wyboru jest jeden dzień treningowy w tygodniu (wtorek, czwartek lub piątek – dokładne godziny podane są przy rejestracji) Koszt jednorazowej rejestracji to €15

 

Dla wszystkich chłopców z Akademii Blue Magic zrobiliśmy oczywiście promocje trwająca dwa miesiące (wrzesień oraz październik) – 2 treningi w tygodniu do wyboru wtorek, czwartek lub piątek w cenie €90/ miesiąc. (dni do wyboru przy rejestracji)Koszt jednorazowej rejestracji to €15

 

Dla wszystkich maluszków 5-7 lat nic się nie zmienia (oprócz bardziej zaawansowanych treningów oraz nazwy – Football Lab2) – trenujemy 2 razy w tygodniu – koszt to €60/miesiąc (dni do wyboru przy rejestracji)Koszt jednorazowej rejestracji to €15

 

Płatność przyjmowana jest tylko online, po dokonaniu zakupu otrzymacie potwierdzenie zapłaty droga mailowa. Operatorem Football Lab2 jest Blue Magic FC Ltd z siedziba w Dublinie ( spółka z o.o.) z numerem wpisu do ewidencji spółek 676316.

Jakie jest najlepsze dla mnie rozwiązanie?

Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem dla chłopców jest zapisanie do lokalnej Akademii piłkarskiej. Chłopcy po zapisaniu się mają możliwość grania w meczach w swoich druzynach i na swoim poziomie, a w tygodniu brania z nimi udziału w treningach. Wielu chłopców już zapisało się do klubów takich jak Cherry Orchard, Shelbourne FC, St Kevins Boys, czy Drogheda United, a w tygodniu trenują dodatkowo u nas czyli w Football Lab2.  Rodzice nie tracą czasu na dojazdy do nas 3 razy w tygodniu jak to miało miejsce wcześniej, tylko raz na jeden intensywny trening, który pokrywa 3 jednostki treningowe (biorąc pod uwagę ratio 1/na 15 zawodnikow w grupie na zwykłym treningu w lokalnej akademii, a 1/na 4-6 zawodnikow w treningu Football Lab2)

Jak się zarejestrować?

Dla wszystkich chętnych zapraszam do rejestracji poniżej. Brak rejestracji oznacza brak możliwości brania udziału w treningach (wszyscy musza być zgłoszeni do Sports Ireland przed wejściem na trening – protokół FAI). Powstanie również nowa grupa na Discordzie.

Słowo na koniec.

Moi drodzy, zakładając akademie Blue Magic, mieliśmy na celu prowadzenie treningów oraz szkolenie na najwyższym możliwym poziomie, najlepszym sprzęcie oraz z najlepszymi trenerami. Football Lab2 jest dzieckiem naszych wspólnych doświadczeń oraz możliwością adoptowania się do warunków jakie stawia przed nami przede wszystkim FAI. Jestem przekonany, ze jest to najbardziej odpowiedni scenariusz dla nas wszystkich, pod każdym względem oraz mam nadzieje, że spotkamy się wszyscy ponownie na treningu w nowym wydaniu – Football Lab2.

Register

If you would like to register you child for Football Lab2 training sessions please fill out the form below. Once received, we'll get back to you by e-mail with all the details!

   

  PARENTS DETAILS

   

   

  CHILD'S DETAILS

   

  Date of Birth*

   

  SELECT AGE GROUP AND LEVEL

   

  Select Age Group*

  Select Group Level*

   

  SELECT YOUR 2 TRAINING SESSION DAYS

   

  Training Session Days1

   

  MEDICAL CONSENT

   

  Does Your Child have a medical condition*

  Does Your Child have any allergies*

  Does Your Child have any special needs that our staff should be aware of*

   

  PARENTAL CONSENT

   

  GDPR Privacy Policy

  Contact Info

  Football Lab2. Home For Private and Semi Private Training Session.

  Football Lab2 HQ :
  Sport Ireland National Indoor Arena
  Abbotstown, Dublin
  Email: contact@footballlab2.com

  Football Lab2 © 2021 . All Rights Reserved.